Hakkımda

Songül Sancaktar

İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra New York Üniversite’sinde Finans Eğitimi aldı.

Yurtdışı ve yurtiçinde kurumsal firmalarda Satış, Pazarlama ve İnsan Kaynakları alanlarında çalıştı. Türkiye’nin ilk ve tek kadın radyosunu kurdu, bu radyo aracılığı ile sosyal amaçlı birçok proje gerçekleştirdi.

Bireysel gelişimin ve öğrenmenin sürekliliğine olan inancı ile 2005 yılı itibariyle Maltepe Üniversitesi Felsefe & Psikoloji, Co-Active Coaching, ThetaHealing Uygulayıcı ve Eğitmenlik, InnerSpeak Uygulayıcılık ve Eğitmenlik, Nefes, Silva Metod, Resetting alanlarında eğitimler aldı. Aldığı tüm eğitimlerde insanın kişilik ve davranışlarının temelini oluşturan aile ve çevresel dinamiklerin yanı sıra kolektif, genetik bilincin ve evrensel yasaların işleyişinin insanın hayatını nasıl derinden etkilediğini anlamasına sağladı.

Kurumsal alanda halen kurucu ortağı olduğu TalentFocus Danışmanlık şirketinde kurumsal bir çok firmaya İnsan Kaynakları alanında danışmanlık ve aynı zamanda bireysel olarak ThetaHealing, InnerSpeak ve Kariyer Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Ayrıca bireysel gelişimini ve çalışmalarını destekleyecek eğitimler almaya devam etmektedir.