JAAS

JAAS

"İç Benlikle Konuşma"

Jean Adrienne Arınma Sistemi (InnerSpeak - İç Benlikle Konuşma); psikolog ve eğitmen olan Jean Adrienne Miller tarafından sezgisel esin ile geliştirilmiş bir bilinçaltı zihin arındırma yöntemidir. InnerSpeak İç Benliğin bilinçli zihinle iletişim kurmasını sağlayan, böylelikle bizim arzu etmediğimiz gerçekliği oluşturmamızı, yaratmamızı engelleyen alanları veya blokajları tanımlayan çok güçlü bir tekniktir.

Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar ve sorunlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki yaşanmışlıklara verilen tepkilere ait, bilinç dışımızdaki eski, uygun olmayan yanlış programlardır. Bu etkilerin kaynaklandığı yaşam süreçleri, bizim şu anki yaşamımız olabileceği gibi atalarımıza ait başka yaşam süreçleri olabilmektedir. JAAS (InnerSpeak - İç Benlikle Konuşma), öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen bu etkilerin hangi yaşam sürecine ait olduğunu, bunların sonucunda hangi olguların oluştuğunu saptar ve etkinin, iç benliğimiz rehberliğinde, kolayca ve huzurlu bir şekilde kaynağında arındırılmasına olanak sağlar. Böylelikle etki tüm zamanlar için arındırılmış olur ve üzerimizdeki döngüsü sonlanarak bu etkiden özgürleşip gerçekliğimizin değişmesi sağlanır.

JAAS (InnerSpeak - İç Benlikle Konuşma) seansları uygulanması çok kolay, pratik ve zevkli, iç görümüzü ve bilinç düzeyimizi oldukça yükselten seanslardır. Inner Speak seanslarında, çok ender durumlar haricinde, mutlaka bir enerji değişimi ve çözülüm gerçekleşir ve Inner Speak seanslarından gelen şifa oldukça etkili bir şifadır. Bununla birlikte Inner Speak yönteminin en önemli özelliklerinden biri çok yumuşak bir terapi yöntemi olması ve iyileşme krizine yani olumsuz bir arınma sürecine yol açmadan iyileşmenin sağlamasıdır. Seanslar bire bir yapılabileceği gibi, ayni derecede etkili olacak şekilde uzaktan da yapılabilir.

JAAS (InnerSpeak - İç Benlikle Konuşma) Kullanım Alanları;

 • Yaşamımızın sorunlu olan veya arzu istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,
 • Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,
 • Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,
 • Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik,
 • Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik (*),

Jean Adrienne Arınma Sistemi (Innerspeak – İç Benlikle Konuşma) 1. Aşama Eğitimi İçerik;

 • Jean Adrienne Arınma Sistem- InnerSpeak hakkında bilgiler,
 • Epifiz ve Hipofiz bezlerinin aktivasyonu,
 • Çakralar,
 • Jean Adrienne Arınma Sistemi - InnerSpeak Kavramları,
 • Jean Adrienne Arınma Sistemi - InnerSpeak protokolü,
 • Kas Testi (temel kinezyoloji),
 • Jean Adrienne Arınma Sistemi - InnerSpeak dosyaları,
 • Jean Adrienne Arınma Sistemi - InnerSpeak el kitabı (17 Dosya),
 • Seans süreci ve uygulaması,

JAAS (InnerSpeak - İç Benlikle Konuşma) eğitimini almak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Dileyen herkes uygulaması son derece kolay ve basit olan bu arınma yönteminin eğitimini alabilir.

JAAS (InnerSpeak - İç Benlikle Konuşma) eğitiminden sonra kendiniz, yakınlarınız ve başkaları için JAAS (İçneblikle konuşma) seansları yapabilir hale gelirsiniz. Jean Adrienne Arınma Sistemi eğitimi, her şeyden önce, içsel gücümüzü farkına vararak Öz’ümüz ile bağımızı kuvvetlendiren, kendimizi daha net tanımımıza destek olan bir tekniktir.

* JAAS (InnerSpeak - İç Benlikle Konuşma) fiziksel, duygusal ve zihinsel hastalıklarda teşhis yapmaz; ancak bu olguyu yaratan enerji dengesizlikleri ve tıkanıklıklarının ortadan kalkmasına bütünsel olarak yardımcı olur; zihinsel ve bedensel rahatsızlıklarda bütünsel uygulama geleneksel tıp ile desteklenmelidir.

Uyarı: Danışmanlık ve eğitimlerin kapsamıdaki hiçbir faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Bu web sitesi içinde yer alan bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.